Kutatóműhely alakult a kárpátaljai reformátusság történetének szakszerű feltárására

2015. december 03., címkék: narancsik imre kutatói műhely, kárpátaljai reformátusok (kre), évforduló, fodor gusztáv, szabadi istván

Narancsik Imrére, Nagymuzsaly mártír református lelkészére, lapszerkesztőre, történészre, teológiai tanárra emlékeztek a református egyház történetének kutatásával foglalkozó történészek és lelkészek részvételével november 27-én Nagymuzsalyban, ahol sor került a Narancsik Imre Kutatói Műhely alakuló ülésére is.